| cristizor a întrebat:

Pentru cei care au iphone 4s si vor sa cumpere 5 am inteles ca poti sa dai 4s + o diferenta pentru iphone 5... este adevarat? si daca da cat de mare este diferenta?

Răspuns Câştigător
| gg69 a răspuns:

Exista optiunea asta, dar e in America dai la schimb vechiul telefon Iphone si mai pui ceva diferenta +platesti abonamentul pe luna si ai noul iphone, daca vrei mai multe detalii intra pe site-uri mobile america, Succes!

1 răspuns:
| paulpaul25 a răspuns:

Nu cred ca va fi valabila si la noi aceasta optiune! Oricum asteapta sa apara si vei vedea! Daca intr-adevar se va putea si la noi face acest lucru va fi raiul pentru cei ce vor vrea sa isi cumpere un 4S second handlaughing