| Oxxxxyyymirooon a întrebat:

Pentru cei care detin un iphone 6s, cum fotografiaza? Pozele sunt de calitate buna? Este un telefon bun? Se merita de procurat? Intreb deoarece vreau sa-mi procur unul.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E bun, nimic de zis dar a apărut pe piată acum 2 ani. Vezi la banii ăia, ce SAMSUNG găsești, și compară

| bogdan324 a răspuns:

Camera e ok, pozele sunt clare, dar recomand un galaxy s7, camera cu mult superioara si focus aproape instant, deci daca vrei sa faci rapid o poza si sa se vada bine atunci asta o sa te ajute.
E putin mai scump dar merita, si vorbesc din experienta.

| AlexSalling a răspuns:

Sunt calitative. Se merita.

| AlexSalling a răspuns:

Stii? Cu cei 8 mega pixeli pe care-i are, se vad super si la lumina scazuta. Mai bine ai cauta pe net "photos made with iphone 6". Asa vei vedea daca iti este potrivit.

| artemidak a răspuns:

Da e, foarte bun.
Chiar dacă l-am lăsat.
Deci are 2 ani și careva luni si încă trăiește...Iar eu sunt genul care imi scap telu’ într-una.