| Heitaro20 a întrebat:

Poate sa afecteze telefonul daca folosesc game guardion cu parallel space?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parallel space descarcat in varianta modificata de pe game guardian este virus curat. Iar Game Guardian la fel. Cand am descarcat aceste doua, antivirus Bitdefender mi-a gasit ca aplicatie cu potential nedorit si recomanda stergerea deoarece posibil ca atacatorul sa imi blocheze dispozitivul, iar pentru deblocare sa ceara o suma de bani. Eu am folosit Lucky Patcher cat sa imi iau masini in Real Racing 3. Dar cand am tinut aplicatia mai mult instalata, mi s-a blocat telefonul.
La blocat ma refer la faptul ca a inghetat ecranul si asa a ramas pana i-am dat un restart din butoane ( am telefon cu bateria care nu e detasabila ). De atunci am renuntat sa mai folosesc Lucky Patcher.
La fel este si Game Guardian. Parallel Space daca este descarcat din Magazin Play nu are cum sa iti afecteze dispozitivul.
Stiu pentru ce intrebi, probabil vrei si tu hack pe PUBG Mobile si cum nu ai root la telefon, poti modifica jocul prin Game Guardian si un spatiu virtual cum e parallel space. Dar nu recomand.

| MadnesOfJuice a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)))))))))))))))))))))))))))
Nu este niciun virus, nici gg nici lucky patcher. Normal ca il detecteaza ca virus, chiar si google play iti zice sa-l dezinstalezi ca nu le convine.
Nu ai ce sa patesti daca folosesti game guardian.