| Akeel_Mahmoud_1951 a întrebat:

Posed un model de telefon Samsung Galaxy Advanced GT I9070 la care din greseala am trecut pe Limba Rusa.
Cum pot reveni la Limba Romana, daca nu inteleg o boaba din ce scrie pe ecran. Chiar cunoscand alfabetul chirilic nu mai este deloc intuitiv.
Multumesc!

1 răspuns:
| Laawr a răspuns:

Setari - si intri in a 10-a iconita - este litera A pe fundal alb - si prima este limba si vezi cum se scrie lb romana in rusa pe net si gata. (lb romana e mai jos)