| NotToday a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Samsung Galaxy S I9000, Samsung Galaxy S Plus I9001, Samsung Galaxy S Advanced I9070? Sau poate o alternativa mai buna pana in vreo 10-12 milioane...
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Advanced are designul mai original ( e curbat), are procesor dual core mai mare decat S plus care are single core daca nu ma insel. Advanced are blitz, pe langa S plus. Chipsetul video la fel e mali 400, unul destul de bun. Oricum eu am cumparat de la flanco o tableta ieftina, romaneasca, Allview Speed City, la numai 499 lei si pana acum imi merge orice joc fara pic de lag. Si e mai buna la procesor, etc fata de note 2.

5 răspunsuri:
| Exposito1 a răspuns:

Te intereseaza sa fie nou?

| NotToday explică (pentru Exposito1):

Da, vreau sa-l iau in rate...

| Exposito1 a răspuns:

Ce zici deun galaxy s3 mini sau l Samsung Galaxy S Duos S7562. Eu recomand cu placere produsele Allview, le folosesc si sunt foarte multumit http://www.emag.ro/......EN7VKBBBM/

| NotToday explică (pentru Exposito1):

Care mi-l recomanzi dintre S3 mini si Allview P6? happy

| papaalin a răspuns:

Samsung Galaxy S Plus I9001