| AlexandraDaria2015 a întrebat:

Pot descarca subway surfers pentru. telefonul Nokia c5-03? daca da de unde? fundahappy

6 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Ai symbian si simbyanurile is cele mai proaste.iti spun din propria experienta.

| adsx a răspuns:

E doar pentru adroid si IOS

| Alexx15 a răspuns:

Acest joc este doar pentru android, iOS si windows phone.

| bogdyronaldo99 a răspuns:

Nu poti.Iti trebuie Android sau iOS

| Biia486eueu a răspuns:

Pai, nu prea poti deoarece nu ai android, dar, am vazut nu stiu pe unde, ca, se poate schimba din OS in android. Nu stiu sigur, atata timp cat telefonul tau are android, dar din cate stiu nu are, poti descarca jocurile de pe Google Play, iti faci cont pe Google+ si gata! Apoi, cauti la jocuri fara plata subway surfers dar mie nu-mi prea merge pe tableta jocul. Eu ti-as recomanda Temple run. Sper ca te-am ajutat. laughing)

| stephan13 a răspuns:

Aceste jocuri sunt doar pentru sistemul de operare android si windows mobile big grin funda?