| Mephisto666 a întrebat:

Pot sa copiez mesajele dintr-un telefon pe calculator?

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Incearca sa montezi Bluetooth pe calculator. Le transferi mult mai usor.
Nu toate programele sunt compatibile cu toate telefoanele mobile.Depinde ce telefon ai.Eu asa am facut si nu mai am nicio bataie de cap.
Uite aici:
http://www.emag.ro/......EB502BBBM/
Pentru 18 lei nu se merita. Si merge orice telefon.

| kiv1990 a răspuns:

Eu folosesc softul join me si prin usb si inttru normal pe telefon

| vatco a răspuns:

Da.cauta si instaleza mobiledit.iti citeste orice telefon, poti face back-up complet sau sa salvezi doar anumite numere de tel, etc

| Mephisto666 explică:

Am o rapandula de Samsung s 3350 gt

| bogdy2000 a răspuns:

Nu stiu exact.