| Alexa1226 a întrebat:

Pot sa descarc poze de pe iphone pe laptop sau trebuie sa inatalez vreo aplicatie pe laptop?

3 răspunsuri:
| Andreeea21 a răspuns:

Bună.
Nu ai nevoie de un anumit program, ci doar de un USB. Laptop-ul tău, singurel, își va instala singur o aplicație din care poți face transferuri.
P.s. poți căuta un program de pe internet cu ajutorul modelului telefonului tău. Îmi poți lăsa modelul telefonului și modelul laptopului și îți găsesc program, dacă nu dorești să folosești cel dat de propriul laptop.
Sper că ți-am fost de folos. ^_^

| Vlad99990 a răspuns:

Trebuie sa descarci iTunes pe laptop

| Iuliaalexandra911 a răspuns:

Ce Ip ai? Eu am ip 5s si descarc cu cablul de date fără niciun program