| Didi130898 a întrebat:

Buna happy.
Am un telefon Samsung galaxy i5500 si e cam complicat, nu ma prea descurc la el. Am un card in el de 2 si daca fac cateva poze imi zice ca memorie insuficienta si trebuie sa tot sterg si ele ca sa pot sa mai fac altele. Nu stiu cum sa le salvez pe card ca sa am memorie mai multa. Sper ca m.am facut inteleasa.
Dau funda daca ma ajutati happy :*:* msss.

2 răspunsuri:
| Adrian_Uriciuc_1996 a răspuns:

Trebuie sa deschizi camera si sa intri la setari acolo dai la salvare poze si selectezi in card de memorie( pozele se salveaza implicit in telefon)
sper ca te-am ajutat funda?

| LeeYuMi a răspuns:

Si eu am tot telefon din acela.chestia e ca pozele se stocheaza in telefon nu in card.dar poti sa le stergi fara probleme din telefon de la galerie ca-ti raman si in card. daca intri la fisier trebuie sa-ti apara un album -DCIM-si intri in el.acolo ti-s pozele pe care le-ai facut.mie asa mi. sper sa rezolvi acolo!
funda?