| Andreimacinca1 a întrebat:

Poti debloca un Samsung Galaxy S6 EDGE din reteaua Orange? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Shimozukushiki a răspuns:

Poți debloca absolut orice telefon (bine la iPhone nu cred că se poate debloca) în rest știu că te pot debloca toate frimele înafară de Apple și BB.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu singur ca nu ai scule, il duci la servis si ei il fac contracost.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Da, poti solicita deblocarea unui telefon. Pentru a verifica costul decodarii, te asteptam cu IMEI-ul telefonului, in privat.
O zi buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il duci la service si ei îl va decoda.