| Savantym910 a întrebat:

Poți transfera sau copia, fișiere din memoria internă a telefonului pe cardul SD dar fara ca fișierul sa mai apară absolut deloc și în memoria internă sau în aplicațiile cu care se deschide fișierele respective?

2 răspunsuri:
| niiiiy a răspuns:

Da, poți transfera fișiere de pe memoria internă pe cardul SD fără să mai apară în memoria internă sau în aplicații. Asigură-te că urmezi corect pașii pentru transfer. Succes!

| Savantym910 explică (pentru niiiiy):

Eu stiu ca am transferat corect dar fisierul tot apara în Galerie si daca îl sterg fie ca este mutat sau copiat, fisierul se sterge din toate locatiile!