| Andrei9716 a întrebat:

Prietena mea are Iphone si nu mai stie codul pin sa deblocheze telefonul si nu stiu cum sa fac sa il resetez!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca a uitat codul PIN (care este memorat pe cartela SIM), trebuie sa mearga la o caserie a firmei de telefonie de unde are abonamentul. Dupa ce se va legitima, i se va rezolva problema pe loc.

| Andreeush a răspuns:

Mergi la o clinica gsm.

| Ilovedogs234 a răspuns:

Ar trebui sa mergi la magazinului de unde la cumparat sau sa mergi la un magazin de telefoane sa il reseteze