| jocuri888 a întrebat:

Problema Telefon. Am un Nokia 6500c care atunci cand se blocheaza tastele si ecranul ar trebui sa se stingal, el se stinge pe jumatate(adica se intuneca partial dar nu de tot) care ar putea fi problema? Ramane cu ecranul partial intunecat tot timpul.

Răspuns Câştigător
| Alin4uuu a răspuns:

Salut vezi ar putea fi de la niste setari display uitate pe acolo sa nai nimic activat, poate ai stare de veghe activ sau cv de genu

1 răspuns:
| Chicharito a răspuns:

Ai incercat sa stingi apoi sa reaprinzi telefonul? Asa am patit si eu la un Motorola ve66, e cu sina, cand il blocam ramanea doar un pic aprins si cand l-am stins si reaprins a functionat normal.