| Apostol_Darie_1956 a întrebat:

Puteti scrie niste preturi de telefoane tuch screen din magazinile din Botosani?!

3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu sunt din Botoşani, şi chiar dacă eram, nu aveam de unde să ştiu preţurile din fiecare magazin.
Sfatul meu este să mergi pe la Altex, Domo, dacă există în oraşul vostru, sau mai bine, la un magazin specializat Orange, Vodafone sau Cosmote, şi să vezi care ar fi preţurile telefoanelor standard şi la abonament. Sau o altă variantă ar fi să te uiţi online, de exemplu pe eMAG.

Toate cele bune!

| raresandrey a răspuns:

Ia du-te tu maine frumusel pe strada George Enescu prin zona Casa Sindicatelor-Rida-Teatru si ai sa gasesti o gramada de magazine care vand telefoane.

| SLAYoFTheKinG a răspuns:

Cool I just got a free Minecraft gift code at http://freeminecraft.cc