| IceKitty18 a întrebat:

Putin ajutor va rog sad. De putina vreme mi-am achizitionat un iphone 6 nou cu garantie si toate alea... Problema e ca recent am observat ca atunci cand filmez se aude un vâjăit, parca bate vantul... Se aude extrem de incet... Si nu inteleg ce are... Ca de vorbit la telefon nu am probleme sau cand ascult muzica. Mersi

Răspuns Câştigător
| iguana13 a răspuns:

Inceraca sa ii dai un "Reset to factory settings" dar nu uita sa ii faci un backup inainte si vezi daca se mai aude acel vajait, in mare parte nu prea ai ce sa ii faci tu pentru ca vei pierde garantia, daca vezi ca problema se amplifica mergi cu el de unde l-ai cumparat si pe baza garantiei ei il vor repara. sper ca ti am fost de folos :3