| VSC10 a întrebat:

Recenet Snapchat a lansat o noua versiune cu un nou aspect al acestuia. Multa lume a primit-o, chiar daca nu la toti le plac. Totusi cu aplicatia actualizata la zi nu imi apare nici o modificare. Aplicatia mea este la fel. Ce ar trebui sa fac sa am si eu noua versiune? Am un Samsung Galaxy A3(2017).

1 răspuns:
| Gabriel9707 a răspuns:

Stiu ca asta este un pic cam obvious, dar poti incerca sa dezinstalezi aplicatia si sa o instalezi din nou happy. Succes.