| Dienuț a întrebat:

Recomandați-mi, vă rog, un telefon bun, cu o baterie rezistentă, touchscreen până în 6 milioane.

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Ce spui despre galaxy mini 2? Aici gasesti specificatiile produsului si parerile celor care l-au cumparat deja: http://bit.ly/18WhSzu

6 răspunsuri:
| Athée a răspuns:

Samsung Galaxy S2 mini, tine foarte mult bateria, doar ca ai rija sa nu te plictisesti de el prea repede, cum am facut eu.
Sunt si alte telefoane, cel mai bine intreaba la Vodafone/ Cosmote/ Germanos...etc.
Bafta.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Samsung galaxy s2 e acceptabil ca pret si e destul de bun in aplicatii

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Singuru cu bateria buna e galaxy s2 mini are varumeu si daca nu umbla la el tine bateria 7 zile sau 8

| ionutvas a răspuns:

Samsung galaxy s2 e 4, 5 mil

| alexbestt a răspuns:

Samsung galaxy fit

| leeulee a răspuns:

Samsung Galaxy Mini.