| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Recomanda.ti.mi un telefon sh sub 700lei va rog.Veniti si cu argumente.Mersii dau funda.

Răspuns Câştigător
| Noone09 a răspuns:

Ma oameni ce telefoane recomandati? J5 2016 parjoala aia de tel care face figuri si mai arata si va naiba sau i hunt telefoane fantoma :)) in fine mai alexandru e de bani astia iti recomand un Huawei p9 lite 2017 o sa ți-l descriu puti :12 mgpx pe spate si pe față 8 face poza la fel de bune ca un iphone 6s am testat :) are 3gb ram ceea ce e destul are processor puternic octacore de 1.7 si 2.1 mghz si gpu este ok si arata foarte fain eu il am si sunt super mulțumit de el link cu tel :
https://www.olx.ro/oferta/huawei-p9-lite-2017-sigilat-ID9gOZ1.html sigilat 750 lei :)) p.s are un senzor de amprenta foarte rapid si un ecran de 5.2 inch full hs 1920x1080 (1080p)

Funda*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cubot note plus are un prieten si este foarte multumit, nu a avut probleme poate doar camera ca nu prea face poze cu zoom dar pentru asta-i miscarea de trav in.

| OnePiece a răspuns:

Sh = second hand, oameni buni. Voi recomandati prastii de telefoane...

Incearca Xiaomi Redmi 4 Prime sau Note 4. Mai ales daca gasesti unul cu 4GB RAM si 64 de stocare. Sterge pe jos cu tot ce ti s-a recomandat pe aici.

Daca vrei sa mergi la sigur ia Galaxy S5/S6 sau Honor 7 lite tot sh.

| ș53fan a răspuns:

Iti recomand cu caldura si incredere telefonul acesta:Ihunt one love(645 lei cu reducere 41%) are tot peste nivelul unui telefon la acest pret! Cauti tu specificatii pe eMAG! Deci telefonul este Ihunt one love si vine cu folie de rezerva! Funda?

| crazypop a răspuns:

Daca vrei nou din magazin J5, J3, A3, A5, cam astea sunt noi dar nu mi se par atat de wow.
Dar daca vrei sa iei sechond hand de pe olx, gasesti si full box mult mai multe telefoane bune precum : m8, s5, s6, iphone 6 daca ai bafta, argumente nu are rost sa iti mai zic sigur stii si tu ce pot telefoanele astea.

| Futozaur3000 a răspuns:

Iphone 7 plus fake

| Nuamnumecanumelenuarenume a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda ori un J5 2016. Stiu e cu vreo 100 de lui in plus dar e foarte bun! Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nuamnumecanumelenuarenume):

Nu e foarte bun, e varza..il gasesti la reducere la 680 lei... ceva de genul.