| sebyHVA a întrebat:

happy Ce telefon mi-ati recomanda? Sa fie pana in 700lei si sa aiba android.

Răspuns Câştigător
| Hirako a răspuns:

Prostii. Samsung pana in 1200 e inutil si prea scump pentru specficatii. Cel mai bun telefon la 700 de lei e de departe Gigabyte Rio, cu procesor Dual Core de 1000Mhz si 512Mb RAM. Ah, are si camera video care inregristreaza HD in 720p si ultima versiune de android.

http://www.pcgarage.ro/smartphone/gigabyte/gsmart-rio-r1-white/

10 răspunsuri:
| sebyHVA explică (pentru Ycu):

Eu ma gandeam la Samsung galaxy ace simplu fara dualsim. Ala cu dualsim nu are bliț.

| TommyLynn a răspuns:

Samsung Galaxy Fame
Samsung Galaxy Ace

| angi_4331 a răspuns:

Htc Cha Cha; Galaxy ace; LG Optimus L5.

| Casper003 a răspuns:

Samsung Galaxy Y, LG Optimus L5, LG optimus L7... http://www.emag.ro/......e-0-si-750 ai aici multe, pana 750 de lei.

| Sika13 a răspuns:

Samsung mini 2

| Pooshtyu a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2.
Totul superb, aproape orice joc ruleaza, Temple Run, Subway Surfers chiar si NFS MW 2012.
Problema e camera.
E foarte mica(3mp) si fara blitz.

| sebyHVA explică:

Mai astept raspunsuri...

| semi561 a răspuns:

Samsung gt s5830

| dusadarius97 a răspuns:

Vodafone Smart 2 e bunicel! si eu am unul si merge perfect! uita-te pe net :p! Funda? smug