| AlxGoliatH a întrebat:

Recomandare smartphone pana in 700 lei,nu vreau sh!,il vreau pentru jocuri si navigare pe net, si sa fie cat de cat rezistent sa nu mi se strice repede.

9 răspunsuri:
| alexblack00 a răspuns:

Ia-ti de la Samsung sunt bune pentru jocuri

| GutuvanMorgan a răspuns:

Allview Alldro P5

| GabiArian22 a răspuns:

Allview p5 il folosesc de aproximativ 2 luni si e genial.

| DiamondEyes a răspuns:

Sony Xperia U
LG Optimus L7 P700
Nokia Lumia 710
HTC Desire C
Nokia Lumia 610
Samsung Galaxy Ace S5830
HTC Wildfire S
Huawei U8850 Vision
Nokia C5-03

| davidtm a răspuns:

Pentru jocuri, is bune cele de la samsung..pentru ca e o firma care o stie oricine, are market play, cei mai multi oameni au samsung.pentru ca e cea mai buna firma, a scos cele mai inteligente telefoane, pana acuma.
uite aici cel mai bun telefon de la Samsung in 800 lei.mai pune 100 lei si ai cel mai bun telefon in bani astia!
http://www.okazii.ro/......a124931559

Răspuns utilizator avertizat
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Daca vrei un telefon uita-te pe www.cel.ro pentru ca sunt cele mai ieftine :D.
Uite ce-ti recomand :
1.ZTE Grand X IN ( eu il am si sunt extra super mega multumit de el)
2.Sony Ericsson Xperia Play (are un coleg, este super bun telefonul)
3.Allview A4ALL
4.Samsung Galaxy Young
5.Samsung Galaxy Chat (a avut fratele meu si este super tare si rapid )
6.Samsung Galaxy Mini 2
7.Allview P5 Alldro
8.Motorola Defy Plus
9.Sony Xperia Tipo
10.Samsung Galaxy Ace 2

Eu ti-am enumerat doar cateva dintre cele mai bune telefoane in acei bani, dar ti-am pus si cateva care se apropie de 900 lei, dar care merita :D.

| maryusmono a răspuns:

In banii astia iti pot recomanda ceva super bun atat pentru jocuri cat si pentru internet: http://bit.ly/YaQIm5

Tot aici vei gasi si parerile celor care l-au cumparat deja.