| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,vreau sa imi cumpar un smartphone,mentionez ca nu am mai avut pana acum telefon cu andorid,deci in primul rand vreau sa imi mearga jocuri fara lag,sa nu se strice repede si sa fac chestii normale care se fac pe orice telefon,poze,muzica etc,dintre telefoanele de mai jos care este cel mai bun
-Lg optimus sol,LG l5, Sony xperia e,HTC desire c,Huawei vision,Motorola defy+. Dintre toate defy+ mi se pare bunicel dar este mic.Dau FUNDA cine ma ajuta si daca vreti, puteti sa-mi recomandati si alte smartphone-uri dar care sa nu depaseasca 600 lei!

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Dintre cele menţionate de tine îţi recomand un Sony Xperia sau un HTC.
Am vrut să îţi recomand un Samsung Galaxy S III dar depăşeşte mult suma de 600 lei.
Pa-pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Iti recomand un Nokia lumia happy
oricare dintre ele...eu am 710
pa-pa

| Laurra958 a răspuns:

Dintre cele de sus ti-as recomanda HTC sau Sony Xperia, poti sa incerci si Samsung Galaxy Young: android 4.1, dar are camera cam slaba (3MP) sau Samsung Galaxy S Advance/ Ace.

| AlxGoliatH explică:

Mai adaug la lista mea de telefoane si Allview p5 mini

| AlxGoliatH explică:

De defy+ si LG sol ce parere aveti?