| Zuzulinaaa a întrebat:

REPEEEDEEE.Hei, am un telefon Yezz Andy 5EI si nu imi functioneaza "Magazin Play" de cand l-am cumparat. Ce pot face? URGENT.

Răspuns Câştigător
| 03Didy03C a răspuns:

Am acelasi telefon, mie imi functioneaza, zice sa iti faci cont la inceput! Daca tot nu merge descarca-ti Mobogenia de pe Google!

| Zuzulinaaa explică (pentru 03Didy03C):

Ce`i Mobogenia?

| 03Didy03C a răspuns (pentru Zuzulinaaa):

La fel ca magazin play.

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Revino la setarile din fabrica. Daca nu, du-l de unde l-ai cumparat si intreaba de ce nu merge.

| Zuzulinaaa explică (pentru AFR81):

L-am cumparat de pe Emag. Si azi i-am dar reset si tot nu functioneaza. -_-

| itsoft a răspuns (pentru Zuzulinaaa):

Retur si vezi ce zice cei de la eMAG

| AFR81 a răspuns (pentru Zuzulinaaa):

Atunci chiar nu stiu ce sa zic. Ia legatura cu ei.