| Gabi1335 a întrebat:

Sa raspunda doar cei care stiu.Este normal ca prin ecranul unui Samsung Galaxy S5 atunci cand este inchis sa se vada niste linii de culoare verde? care formeaza niste patratele? Oare sa fie asta o dovada ca telefonul este contrafacut?

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Downloadeaza aplicatia cpu-z dsi uita-te la specificatii daca coincid. Imca o modalitate de a vedea daca este original este sa testezi senzorul de amprente si sa-i dai o resetare din fabrica.

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

De unde l-ai cumparat?

| Gabi1335 explică (pentru hp8510p):

Nu l-am cumparat inca, dar as vrea si nu stiu ce e cu liniile care se vad cand este inchis, cum a zis ciocolatacalda vreau sa il iau de la un tigan, au surse bune laughing

| hp8510p a răspuns (pentru Gabi1335):

Unde ai auzit de dungile alea? Eu nu am auzit de ele

| CiocolataCalda a răspuns:

Iti dai seama ca daca telefonul e luat de la un tigan de la coltul strazii, e contrafacut.