| deejaykrysty a întrebat:

Sal all, am un ASHA200 si cand incerc sa intru pe internet, i-mi arata urmatorul mesaj: " Se creeaza conexiunea sigur " apoi o eroare: " Imposibil de incarcataceasta paginaacum. Verifica daca data si ora telefonului sunt corecte. "
Ce trebuie sa fac in acest caz? Mentionez ca pana acum nu mi-a aparut aceasta eroare.
PS.(dar pot accesa magazinul, fara nici o problema.)

2 răspunsuri:
| Violet111 a răspuns:

Hei. Descarca din magazin Opera si intra acolo pe net. happy

| deejaykrysty explică (pentru Violet111):

Nu pot accesa contul de pe telefon mai exact nu pot face nimic ce tine de net i-mi da eroare sad