| imbauser a întrebat:

Sal all am un Samsung s2 si cand am trimis un mesaj s-a inchis brusc si nu se maii aprinde am incarcat cu o cobinatie de taste si a pornit dar nu avea baterie si s-a inchis dar dupa ce l-am incarcat nimic nu mai raspunde nici la combinati ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| cristina10cris a răspuns:

Desfal si uitate la baterie sufla pe acolo poate ai praf sterge un pic bateria poate e umflata de la soare (in caz de l-ai lasat la soare)ori lasi scapat pe jos daca nici asa nu merge poate fi ceva mai grav sau poate fi bateria ori umflata ori deranjata. Incerca. Succes!

1 răspuns:
| Cosmin_Mester_1992 a răspuns:

Nu cred ca ai ce face decat sa-l duci la unu care se pricepe.