| Mihai_Răileanu_1991 a întrebat:

Sal am un card Kingston micro sd si nu il mai citeste telefonul, nici macar cand il pun la pc nu apare sad am incercat si in alt tel si tot asa

Răspuns Câştigător
| njohn a răspuns:

Trebuie sa scrii niste comenzi in cmd(linie de comanda)
iti pot trimite fisieru prin mail, da nu iti stiu ad de mail

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai mult ca sigur ca este defect. Daca nu iti functioneaza in nici un dispozitiv.

| njohn a răspuns:

Exista o metoda de al repara, doar daca ai windows vista, 7 sau 8

| Mihai_Răileanu_1991 explică (pentru njohn):

Si care ar fi aia?

| njohn a răspuns (pentru Mihai_Răileanu_1991):

Sa il repari in cmd

| njohn a răspuns (pentru Mihai_Răileanu_1991):

Trebuie sa scrii niste comenzi in cmd(linie de comanda)
iti pot trimite fisieru prin mail, da nu iti stiu ad de mail

| Mihai_Răileanu_1991 explică:

L-am pus in alt tel si de atunci nu mai apare...era formatat nu era pus nimic pe el