| BaiatSincer a întrebat:

am si eu o intrebare am un card micro SD de la Kingston de 2 Gb... si pur si simplu de ieri nu mai mi-l citeste adaptorul si nu inteleg de ce telefonul il citeste, am o boxa portabila care la fel, il citeste fara probleme dar cand vreau sa'l bag in cititor si apoi in pc... nu imi apare nimic am incercat sa-l formatez din telefon si tot nu merge plizz am nevoie urgent de o rezolvare dau funda

1 răspuns:
| hummmer a răspuns:

Eu zic sa incerci cu alt cititor de carduri sau conecteaza telefonul la pc[cu cardul in el] si umbli in el asa.