| Grigore_Bogdan_1990 a întrebat:

SAL...am un LG KP 502 si de fiecare data cand vreau sa intru pe internet se restarteaza...Pot sa folosesc doar aplicatia Facebook.iar daca incerc sa intru pe Google se restarteaza..Help!

1 răspuns:
| Anotherusername a răspuns:

Ţi-as sugera ss foloseşti o aplicatie gen Uc Browser sau Opera Mini. Roaga un prieten care are cablu de date sa caute pe net aplicatia Uc browser.jar (Daca ai sistem android schimba din.jar in.apk ) sau Opera mini si sa ti le trimita prin Bluetooth si sa le instalezi pe telofonul tau happy