| TearsOfBlood a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy y S5360. Am instalat un program de grafica si pot sa joc need for speed hot pursuit pe el.
Problema e ca atunci cand downloadez jocul de pe internet ba nu imi merge un buton ca sa joc in career ba imi da o eroare care zice asa: Your android device is not authorized to play this game.
Cum sa scap de chestia asta? Fundoi

1 răspuns:
| xantrxproduction a răspuns:

Chestia cu butonul este din cauza jocului, nu din cauza ta.
Si la eroare e din cauza telefonului. Daca iti iei de exemplu un Samsung Galaxy eu spun sincer ca o sa-ti mearga.
Problema ta este Telefonul