| dakrismak a întrebat:

am instalat un joc pe tableta si imi scrie ca:
"This application is not authorized for use on your Android device. 73890"
Ce trebuie sa fac sa nu mai apara aceasta eroare?

5 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Ai luat jocul dupa siteuri de piratii? Iai dezactivat functia de protectie? Pt aplicatiile din nonAndroidMarket? Am si eu tableta si a trebuit sa dez functia mentionata mai sus... funda?

| dakrismak explică (pentru bogboy101):

Cum dezactivez functia aia? ii fac root? sau aia e altceva? happy

| Cubiclemon a răspuns:

Pai ori nu ai cumparat jocul (l-ai luat de pe net) si a fost facut prost... ori pur si simplu nu merge.

| dakrismak explică (pentru Cubiclemon):

Asa e... nu am cumparat jocul si sunt cam incepator in acest domeniu sad

| dakrismak explică (pentru Cubiclemon):

Asa este. nu am cumparat jocul, si pe deasupra sunt si incepator