| seby2014 a întrebat:

Sal, Stie cineva cand va aparea oferta aceea la rds rcs cu iphone 5 si Samsung galaxy s3 mini in Rm.Valce si ce telefoane ar putea aparea? Ofer

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai indicat ar fi să mergi la o filială RCS & RDS şi să întrebi un reprezentant de vânzări.
Ori, să intri pe site-ul oficial şi să trimiţi un mesaj/e-mail la "Contact".

Toate cele bune.

| yourFanta a răspuns:

Salut,momentan tot astea o sa ramana.Eu mi-am luat un Zte Grand X In, cu procesot 1, 6ghz, overclock la 2ghZ, procesot Intel Atom, 1gb Ram, camera de 8mpx si android 4.1 la 75de lei...este super oferta si am si internet nelimitat pentru 10euro pe luna.LA abonamentu pentru iphone5 este 20de euro pe luna, este un pic cam scump zic eu, dar totusi excelent in comparatie cu alte retele.

| seby2014 explică (pentru yourFanta):

Eu am intrebat ce telefoane au distribuit in valcea nu ce ai luat tu si cat de bune sunt...

| yourFanta a răspuns (pentru seby2014):

Wow,bine omule.ce naiba, incercam si eu sa te ajut.