| beniamin1994 a întrebat:

Sal'tare TPU!

ce telefon e mai bun SAMSUNG I9000 GALAXY S sau SAMSUNG GALAXY ACE PLUS S7500?
Spuneti'mi calitati si defecte!
Si ce mi'ai mai putea da cam la pretul acesta undeva la 800-900 lei, mai bun?

Răspuns Câştigător
| Andrei123123 a răspuns:

Iti recomand Samsung Galaxy Ace Plus deoarece diferenta de pret si de calitate fata de Samsung Galaxy S este foarte buna.
Samsung Galaxy Ace Plus il gasesti la 800 de lei(la eMAG), iar Samsung Galaxy S il gasesti la 1200 de lei(la eMAG).
Daca vrei informatii amanuntite cauta pe eMAG aceste 2 telefoane si comparale.
Mult noroc!