| listvanb a întrebat:

Ce telefon mi-ai recomanda intre:

-HTC One S

-LG Optimus L7

-Samsung galaxy ace plus s7500

Si daca se poate sa imi spuneti si ce defecte are!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Si vezi ca pe eMAG sunt preturile mari uitate pe telefonultau.eu care este un site special de tel si acolo pretul este de 759 lei

| AnastasescuF a răspuns:

Poti sa iti dai tu seama.
Htc one s:
Memorie interna 16G si 1g ram are wifi, camera de 8 MP, 3264x2448 pixels, autofocus, LED flash.
Os Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich), upgradable to v4.1.1 (Jelly Bean).
Procesor Dual-core 1.5 GHz Krait.
mp3, mp4 si cam atat.
LG Optimus L7:
Memorie 4gb si 512 ram, wifi, camera de 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus, LED flash, OS Android OS, v4.0.3 (Ice Cream Sandwich) Procesor de 1 GHz Cortex-A5 mp3, si citeste fisiere DivX/Xvid/MP4/H.264/H.263/WMV player.
Samsung galaxy ace plus s7500:Memorie 3 gb 512 ram, wifi, camera de 5 MP, 2592x1944 pixels, autofocus, LED flash, Os Android OS, v2.3 (Gingerbread), upgradable to v4.1 (Jelly Bean), procesor 1 GHz Cortex-A5, Citeste fisiere MP4/H.264/H.263 player si mp3 si.
Eu iti recomand HTC One S daca te tine buzunarul este mai bun si mai fain.