| daniel1ft a întrebat:

am nevoie de ajutorul unui operator orange..as vrea sa stiu daca e adevarat ce scrie pe saitul Orange in legatura cu prelungirea contractului este dat la 0€ telefonul Samsung s4mini..help!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa verifici pretul telefonului la fidelizare, ce variaza in functie de valoarea abonamentului, prin simpla accesare a link-ului https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/samsung-galaxy-s4-mini-alb Bifezi ''prelungire contract'', apesi ''alege pret'' si urmezi pasii indicati in magazinul online. Colegii de la 202 iti pot oferi suport in fiecare zi, de la 8:00 la 22:00.
O zi buna,
Orange Helper

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este adevărat.

| Darius_Dragomir_1975 a răspuns:

Eu nu sunt operator Orange, dar si eu m-am uitat pe site acum o luna si am vazut ca pe prelungire de abonament telefonul LG g2 mini este 69 de euro, dar asta depinde de abonament
Tie iti apare 0 euro poate cu cel mai mare abonament
Uita-te cat e telefonul pe prelungire cu abonamentul pe care il ai tu

| daniel1ft explică (pentru Darius_Dragomir_1975):

Eu am 3 abonamente daca le prelungesc pe toate? Se poate da gratis?