| ghorghe123 a întrebat:

.Am si eu o intrebare...Am cumparat un Nokia E63 si de pe telu vechi am loat cardul de mem cu tot ce aveam pe el si cardul are virsusi! Are ceva dacal bag cardul in telefon! Sau trebuie sa ii bag antivirus? Dau Funda!

2 răspunsuri:
| Kyuubicstrike a răspuns:

Ai mari probleme cu cardul virusat. iti merge toate melodiile poti asculta dar incet incet telu tau o sa se duca usor straight face iti sugerez sa faci 2 chesti:
1. bagati cardul in telu vechi si salveama melodiile in pc (pana cumperi card nou)
2. du-te sa iti cumperi cardwinking
e parerea mea dar si cea mai bunawinkingwinking Bafta

| Girl6598 a răspuns:

Are dreptate!