| ghorghe123 a întrebat:

.Am si eu o intrebare...Am un Samsung gt-s3370 si vreau sa ii bag android pe el! Cum ii bag android adica ce programe trebuie sa iau sau ce trebuie sa iau etc.stiti voi!

2 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Nu este posibila aceasta operatiune. Puteai sa faci ceva asemanator, daca aveai android, il puteai inlocui cu linux (fedora, mint, ubuntu, etc.)

| ciociomda a răspuns:

Salut, nu poti sa ii pui Android, el are deja un sistem de operare care este foarte improbabil sa til schimbi(un update sau o alta versiune). Androidul se poate pune doar pe telefoanele care il au ca sistem de operare.