| halooha a întrebat:

Sal TPU am un Nokia asa 210 si pana azi mergea sa ma conectez la wifi azi m-am conectat a mers dupa care am iesit de pe fb si am incercat sa intru iar si nu mai merge sunt 5 liniute ce se incarca si se incarca decat 3 la fb ce credeti ca ar putea sa aiba? va rog mult helppp

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Daca nu ma insel ai o problema cu routerul wifi folosit sau cu furnizorul tau de internet, incearca sa te conectezi la o alta retea sa vezi daca problema persista.