| nyteshade1797 a întrebat:

Sal TPU!
Are cineva optiunea web n' walk pe Samsung Galaxy Gio?
E compatibil sau nu?

3 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Nu o am pe Galaxy Gio, dar am avut-o pe Galaxy 5 si Galaxy Chat. Trebuie sa faci setarile manual.

| nyteshade1797 explică (pentru YoshiFan):

Ce trebuie scris?

| YoshiFan a răspuns (pentru nyteshade1797):

Momentan am un Xperia Play, dar pasii ar trebui sa fie similari.
Setari -> Wireless si retele -> Retele de mobile -> Nume punct de acces -> butonul din partea stanga jos a telefonului -> APN nou.
La Nume pui ce vrei, la APN pui wnw, la nume de utilizator pui wnw si la parola pui wnw. Dai inapoi si selectezi optiunea cu wnw