| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU!
Nu prea ma descurc cu telefoanele cele noi si aplicatiile lor.
As vrea sa stiu daca exista vreo aplicatie cu care sa suni pe cineva pe telefon, dar sa nu iti trebuiasca sa ai optiune cu minute(presupunem ca ai doar internet si fara minute), sau sa iti cumperi minute pentru acea aplicatie(minutele sa fie nationale) de 1/2 euro.

Adevarata problema e ca se desfinteaza frogul, si nu gasesc o optiune cu internet nelimitat(sau mult, pentru ca nu stiu exact cat consum si sa nu fac costuri suplimentare) in maxim 7 euro.
pe mine nu ma intereseaza minutele, doar internetul. Am vazut o optiune la cosmote cu internet nelimitata la 4. 35euro, dar e extraobtiune si acum toate abonamnetele au internet nelimitat la cosmote, dar sunt de 9 euro.

daca exista vreo aplicatie cum am descriso eu, sau acea optiune se poate activa doar ea, si sa nu mai am alta optiune activata, va rog sa imi spuneti.

Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| myrko a răspuns:

Eu zic sa incerci skype.

| NewTerminator explică (pentru myrko):

Prea mare tariful.