| EuCool a întrebat:

Sal TPU si la multi ani am windows mobile pe telefon LG ks20 si nu stiu ce are mi s-a blocat partea de sus unde trebuie sa apas pe start daca ma puteti ajuta cu un sfat cum sa dezinstalez windowsul si sa pun meniu sau sa fac altceva nu stiu! multumesc anticipat si as vrea raspunsul foarte repede daca se poate

1 răspuns:
| Varga_Fabian_1910 a răspuns:

Tre sa bagi alt windows! mai bine du-te cu el la un servis special cu asa ceva ca altfel faci praf totul in el