| Eu_Mihai_1990 a întrebat:

Am o problema si sper sa ma puteti ajuta cu un sfat!

As vrea sa imi reinstalez windowsul, momentan am un windows xp extrem de virusat, si as vrea sa stiu daca pot sa instalez alt windows xp direct in hdd, adica fara cd, usb, hdd extern sau chestii din astea.

Funda!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Poti, daca ai kitul pe hard, pe partitia cealalta. Dar inainte de asta formatezi hardul, il repartitionezi conform noilor cerinte, daca pui alt windows si il instalezi.

| Grisutsha a răspuns:

Poti il scoti de pe net si il instalezi ca pe cel simlu eu tot aveam si fix ca tine am facut nu stiam si mi-a zis cineva si a mersbig grin! Mult succes

| Grisutsha a răspuns:

Il poti instala.mie tot mi s-a intamplat asa si merge big grin! Mult succes

| Eu_Mihai_1990 explică:

Am incercat si nu vrea sa imi instaleze windowsul din nou, imi doar optiunea sa updatez windowsul existent.