| alin_9439 a întrebat:

Soara mea are nokia e-5 si si-a instalat adobe reader si se poate uita la filme pe telefon si eu am nokia c-3 si ma intrebam daca pot face la fel ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| NeraThePirate a răspuns:

Salut. Daca vrei sa privesti filme pe telefon poti sa le descarci de pe net in format 3gp sau te poti uita pe youtube daca ai net rapid pe cartela. funda?

| alin_9439 explică (pentru NeraThePirate):

Sal intr-adevar prima oara ia avut drepate le pot vodea 3GP faza era ca sa ma pot uita pe youtube aveam nev de Adobe reader si telefonul meu nu il suporta oricum mi-am luat un Samsung wave Y deci... acum totul e bine mersi de raspuns

| NeraThePirate a răspuns (pentru alin_9439):

Pai si funda unde e?