| RIPPERCOSMY a întrebat:

Sall all! am o intrebare subway surfers merge pe Samsung c3300k? mai spuneti voi ce jocuri merge pentru telefonul asta si un site plzbig grin

Răspuns Câştigător
| allexboss0 a răspuns:

Nu cred ca merge... dar uite un site cu multe jocuri pentru telul tau http://www.mobileheart.com/......Games.aspx funda?

2 răspunsuri:
| cipri3 a răspuns:

Nu merge iti trebuie android si tel cu cpu si ram mare.incearca mob.org ai destule jocuri pentru orice tel. funda?

| messijunior a răspuns:

NU are Androi, nu merge.Sorry dar nu merge.Nu am ce sa iti fac. Poti sa iti iei un smartphone.