| DemonSoul a întrebat:

Sall all ...cand descarc o aplicatie de 3, 70 mb imi zice ceva de" Insuficient storage avaible" iau eu mai am 14 mb.ce sa fac?

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Daca ai un telefon Android, sterge aplicatii sa ai minim 20 mb liberi + marimea aplicatiei, deci, sa ai vreo 25 mb liberi in telefon happy
Daca nu te referai la un telefon Android n-am cum sa te ajut, dar presupun ca este un device Android ca la fel imi facea si mie pe vechiul telefon happy acum cele noi au cativa GB de memorie interna happy