| xt9000 a întrebat:

Sall all. vreau sa dau un ipod touch pe un Samsung galaxy dar problema este ca ne desprte cam 300 km si nu cunosc persoana doar de pe tocmai.ro.aveti habar cum sa fac sa nu ma trezesc ca primesc o caramida in loc de telefon?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am idee, dar ti-as recomanda sa-ti pastrezi ipodu'.nu se compara Apple cu Samsung. poate te convingi dupa ce vezi http://www.economica.net/......51688.html nu e vb de ipod dar e vb de iphone vs Samsung galaxy

| andrei105 a răspuns:

Pai ar fi niste posibilitati ca acel vanzator sa iti arate niste imagini reale sau prin camera web prin mess skype facebook etc funda?big grin