| PompierulNebun a întrebat:

Sall! Am Samsung galaxy core prime si nu stiu ce are dar mesajele de trimit foarte greu! Dau sa se trimita si abia după 1 minut se trimit! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Sunt slabe sanse sa fie de la telefon.
Eu cred ca semnalul tau e prost.
Daca ai semnal bun dai o resetare la setarile din fabrica posibil sa fie si un bug de la android. bafta.

| PompierulNebun explică (pentru FlorinCiokan):

Semnalul este aproape full si deja i-am dat o rrsetare din fabrica si tot la fel! Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Poate sa fie si de la cartela. incearca cu alta. Daca nu nu prea ai ce face. nu cred ca e de la telefon. daca era de la el nu se trimitea deloc...