| Mihalache_Cosmin_1996 a întrebat:

Sall am un iphone 4 si am schimbat codul si nu il mai stiu aveți idee cum il pot debloca?

Răspuns Câştigător
| BroSafarii a răspuns:

Cauta pe YT : Cum sa deblochezi orice Iphone - Cristi Munteanu, poate functioneaza si la tine.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Auraaaaaaaasssssssss a răspuns:

Deci ti apasat pe butonul home butonul power si butonu sa dai mai incet adica apesi pe toate 3 in acelasi timp si ii dai reset factory dar bine inteles daca ai icloud si numai ii sti parola la icloud il poti atunca... Sper ca ti-am fost de ajutor