| Smecheru_Luci_2000 a întrebat:

Sall.am un lumia 635 si vreau sa downloadez brothers in arms 3 si clash of clans.dar nu ma lasa.cine ma poate ajuta? dau funda.

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

"Smecherule", ai incercat ca atunci cand "nu te lasa" sa download-ezi jocurile respectiva sa si citesti cauza pentru care nu te lasa?
Si daca e in engleza, si tu n-ai idee ce inseamna ce-ti zice acolo, ai incercat sa folosesti google translate si sa traduci ce zice?
Ti se pare cumva ca stim noi motivul pentru care nu te lasa sa descarci aplicatiile respective? Pot fi 1000 de motive, doar pentru ca tu spui "Am telefonul cutarica, nu ma lasa sa descarc asta... de ce?" nu inseamna ca te si putem ajuta.
Si sunt destul de sigur ca este o chestie simpla, si foarte usor de rezolvat, asta daca ai fi si capabil sa citesti si sa aflii care este problema.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Ce iti spune? cand vrei sa descarci

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Precizează EXACT de ce nu te lasă!
Ce scrie acolo în acel moment?

Toate cele bune.