| vaseavasea4141 a întrebat:

Sall am un Samsung galaxy s4 gt-I9500 clona si am o problema cu el il aprind si se opreste la logo htm si nu mai face nimic as vrea sa stiu cum pot sa schimb androidul sau ce sa fac ca am incercat dar imi zice "installation aborted" sau invalid ota package missing scatter cand pun sa instalez romul depe sd card am incercat si cu cyanogenmod si imi apare a doua eroare ce sa fac.

ps. nu se aprinde de loc se opreste la logo.

pls ajutati-ma

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=VLWfzvfmWDg
Buna cu asta cu siguranta o sa rezolvi problema am incercat si eu.
Bine inteles avand aceeasi problema ca si cea mentionata de tine...
Bafta //