| oneversace a întrebat:

Sall am un Sony Ericsson p990i si vreau sa al fac sa se auda mai tare

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Încearcă cu metoda de la linkul :

http://se-tunning.blogspot.ro/......csson.html

| oneversace explică (pentru bursuc001):

Am incercat multe variante dar la ciudatenia asta nu merge ca are thouci screen

| bursuc001 a răspuns (pentru oneversace):

Ar trebui să se poată face - după câte ştiu acest model este cu Symbian ( vezi linkul pe care ţi l-am dat ) :

Chiar dacă are touch screen, ai şi SĂGEŢI sus/jos pe tastatură - pe acelea le foloseşti.

"La telefoanele Sony Ericsson CU SYMBIAN acest meniu se acceseaza putin diferit:

SUS - o singura miscare a rotitei in sus
JOS - o singura miscare a rotitei in jos
* - caracterul '*' de pe tastatura telefonului

Pentru a accesa meniul secret UIQ: SUS * JOS JOS* JOS* "

"Exista un meniu secret, cu ajutorul caruia se poate determina varianta de soft, dar se pot face si anumit teste (display, camera, difuzor, microfon)".

Dacă intri în acel meniu secret POŢI să faci test pentru difuzor şi să-l reglezi să se audă mai tare!

| oneversace explică:

Am incercat multe variante dar nici una nu merge pentru ca asta are thouci screen